3 grudnia 2017

Wyzwanie makijażowe Miss Lilith: Dinsey Tangled makeup

fioletowy makijaż tangled


Aż ciężko uwierzyć, że wreszcie na blogu pojawia się notka z makijażem i to jakim!:) Bohaterka bajki Disneya pojawiła się na moim oku dzięki wyzwaniu makijażowemu - więcej przeczytacie poniżej :) 


Do wykonania takiego cudnego malunku zmobilizowało mnie wyzwanie makijażowe Miss Lilith. W listopadzie tematem przewodnim było odwzorowanie postaci znanych z bajek Dinseya w makijażu. Już po tytułowym zdjęciu widać kogo wybrałam - Roszpunkę z animacji Zaplątani / Tangled.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej na temat tego wyzwania makijażowego klikajcie TU i śmiało dołączajcie, bo w grudniu będzie na nas czekać kolejne zadanie :) 

Polecam też przejrzenie moich poprzednich pędzlowych poczynaniań przy wyzwaniach makijażowych: akcja kolorowanie i szkoła makijażu
eyelure golden rose
Przejdźmy już do samego 'zaplątanego' makijażu. Moim kolorem bazowym zawsze jest delikatny beż Sensique 502 Beige. Najjaśniejszy fiolet to pojedynczy cień również Sensique z serii Velvet Touch w  odcieniu 152. Pierwsze skrzypce to fiolety Makeup Revolution z palety Dia De Los Muertos - Be You, Turn the TV off. Kącik rozświetliłam połyskującym cieniem 818 z Arteco.
gosh brow kit
Złota kreska imitująca loki Roszpunki została wykonana eyelinerem Golden Rose Style Metalic w kolorze 02. Dolna powieka to różowy eyeliner My Secret roztarty cieniem Be You. Przy brwiach dużo roboty nie mam, bo są naturalnie ciemne, więc drobne luki wypełniam cieniem z palety Brow Kit Gosh, a potem ujarzmiłam je woskiem też z tej palety:) Zdecydowałam się też na sztuczne rzęsy - akcenty 003 z Eylure (więcej o rzęsach przeczytacie w notce TU).

W moim makijażu przemyciłam kolory sukienki głównej bohaterki Tangled i złoto jej włosów. Całość prezentuję się tak:
makijaż inspirowany roszpunką
I jak Wam się podoba moje wykonanie tego zadania?:) Poznałybyście bez podpowiedzi jaką postać odwzorowałam? Oczywiście zachęcam Was do dołączenia do wyzwania!:)

Pozdrawiam serdecznie


8 komentarzy: