
Osoby, które regularnie czytają mojego bloga zapewne wiedzą, że od kilku miesięcy używam do koloryzowania włosów produktów firmy Venita, a dokładniej ziołowych balsamów z serii Henna Color. Dziś przedstawię Wam kolejny kolor z palety rudości - odcień 09, czyli jasną czerwień.

Opakowanie zawiera tubkę (75ml) z gotową do użycia henną, ulotkę (do poczytania TU) i rękawiczki. Za produkt zapłacimy w cenie regularnej ponad 8zł. Nie będę się w tej notce rozpisywać dokładnie na temat serii Henna Color, ponieważ wspominałam o wszystkim przy okazji poprzednich wpisów z innymi kolorami - zapraszam TU.
Zależało mi na uzyskaniu intensywnego czerwonego koloru i jak najbardziej trwałej jego wersji, więc trzymałam produkt na włosach 2 razy dłużej niż zaleca producent. Efekt końcowy przypadł mi do gustu, oczywiście na moich rozjaśnionych końcówkach kolor wyszedł o wiele bardziej rażący:) Poniżej możecie zobaczyć jak jasna czerwień prezentowała się w świetle dziennym.

Niestety czerwienie mają to do siebie, że błyskawicznie się wypłukują, więc przy moim codziennym myciu włosów po 2 tygodniach już nie było po niej śladu. Dla niektórych może to być plus, jeżeli chcą poeksperymentować z kolorami.
Inne posty na temat henny do włosów: Fitocosmetic Gorzka Czekolada / Venita 07 Miedziany / Venita 04 Chna / Venita 19 Czarna Czekolada / Przedłużanie-skracanie trwałości henny
I jak Wam się podobam w takim ognistym wydaniu?:) Mogę Wam zdradzić, że aktualnie jestem na etapie testowania ciemniejszych odcieni z serii Henna Color - jeżeli chcecie być bardziej na bieżąco zapraszam na mój Instagram :)
Pozdrawiam!
Ciekawy efekt uzyskałaś. W przeszłości często korzystałam z tego odcienia. Bardzo lubię te produkty
OdpowiedzUsuńładnie ci w tym kolorze :)
OdpowiedzUsuńNie miałam pojęcia że henna może być kolorowa! Uważam, że pasuje Ci taki kolor, końcówki są naprawdę ogniste!
OdpowiedzUsuńw sumie to nie jest w 100% taka tradycyjna henna, tylko raczej ziołowy balsam koloryzujący stąd też bardzo duża gama kolorystyczna :)
Usuńpasuje Ci :)
OdpowiedzUsuńwow, piękny efekt, czerwień zawsze szybko się wypłukuje
OdpowiedzUsuńJak mi się podobają takie kolory! Świetnie wyglądasz :)
OdpowiedzUsuńwow! jestem pod wrażeniem ! piekny efekt końcowy :-)
OdpowiedzUsuńJa nigdy nie korzystałam ;)
OdpowiedzUsuń